Main » Articles » Polityka i Społeczeństwo

VII Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w Katowicach, w dniach 20-22 kwietnia 2015

VII Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w Katowicach, w dniach 20-22 kwietnia 2015 r.

Już teraz zapraszamy – prosimy o zarezerwowanie tego terminu w kalendarzu - www.eecpoland.eu.

Przypomnijmy, że Europejski Kongres Gospodarczy jest trzydniowym cyklem debat i spotkań z udziałem sześciu tysięcy gości z Polski i z innych krajów europejskich. W blisko stu sesjach bierze co roku udział kilkuset panelistów, a uczestnikami Kongresu są komisarze unijni, premierzy państw europejskich i przedstawiciele polskiego rządu. W tym opiniotwórczym gronie – przyjmując formę otwartej debaty publicznej – rozmawiamy o kwestiach najistotniejszych dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy.

 Korzystając z okazji, chcielibyśmy przybliżyć Państwu nasze plany i zamiary. Chcemy zadbać o to, by Europejski Kongres Gospodarczy pozostał wydarzeniem prestiżowym o odpowiedniej skali i doniosłości, bogactwie tematyki, różnorodności reprezentowanych środowisk i poglądów. Zamierzamy jednak położyć szczególny nacisk na rozwój jakościowy – po to, by jeszcze staranniej dopracowana, aktualna, trafiająca w oczekiwania zaproszonych Gości agenda, innowacje w organizacji i formule debat oraz oryginalna moderacja, uczyniły wydarzenia Kongresu atrakcyjniejszymi dla uczestników debat, słuchaczy na sali i mediów.

 

Category: Polityka i Społeczeństwo | Added by: CHARISTA (14.03.2015)
Views: 1811 | Tags: Poland, Biznes na Wschodzie, Katowice, Europejski Kongres Gospodarczy, Polska, rynki wschodzie | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
avatar