Main » Articles » Firmy i Przemysł

Firma "Rostelecom" uruchomiła agregator wycieczek po Rosji

Firma "Rostelecom" uruchomiła agregator wycieczek. Jednakże, narazie dostęp do niego mają tylko mieszkańcy północno-zachodniej części Rosyjskiej Federacji.

Agregator oparta jest na dwóch usługach: Oktogo (dła rezerwacji hotełów) и Biletix.ru (dla kupna biletów). A ubezpieczenie można zamówić przez firme In-touch lub przez «Alfa Ubezpieczenie».

Rola "Rostelecom" jest w tym, aby połączyć to wszystko w jedną infrastrukturę i zapewnić użytkownikom dostęp do wszystkich usług bezpośrednio za pomocą specjalnego portalu.

 

Prace nad portalem internetowym została rozpoczęta w 2014 r. Wersja testowa została uruchomiona przez Departament produktów B2C w lutym 2015.

"Rostelecom" bierze pod uwagę tendencje rozwoju turystyki krajowej w Rosji. „Większość wycieczek na które istnieje teraz zapotrzebowanie to wycieczki wewnątrz Rosji", mówi Marina Koleśnik, dyrektor generalny OKTOGO.

 

"Rostelecom" ma szerokie możliwości w zakresie reklamy na dużą skalę nowych Portal: reklamy firmy rt.ru, na koncie, rachunki za usługi, sprzedaży i centrów usług, jak również wiele innych kanałów.

"Reputacja firmy przyciągnie nowych widzów, którzy wcześniej nie organizowały własnej podróży. W tym osób starszych 40+ "- pisze na swojej stronie "Rostelecom".

 

Mimo spadku popytu na usługi turystyczne, "Rostelecom" i partnerzy liczyą na pomyślne uruchomienie nowego projektu.

"Mimo, że jest ogólnie trudna sytuacja gospodarcza, dla branży online-turystycznej jest to dobry czas ponieważ zagraniczne agencje turystyczne wycofują się z rynku - to dobra okazja, zwłaszcza dla tych, którzy skupiają się na rynku krajowym" – powiedziała Pani Marina Koleśnik. I ta pewność nie jest nieuzasadniona: w grudniu spółka OKTOGO pozyskała 5 mln USD inwestycji.Source: https://roem.ru/13-03-2015/187905/rostelekom-tur/
Category: Firmy i Przemysł | Added by: CHARISTA (15.03.2015)
Views: 1726 | Tags: branża turystyczna, russia, Oktogo, Rostelecom, rosja, ростелеком | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
avatar