Main » Business Catalog » Industry and Manufacturing

BUTRANS® – POZNAŃ Materiały Budowlane Sp. z o.o.
| Poland
VATIN/NIP: 822332826
Adres: ul. Wołkowyska 28; post code 61 – 132, Poznań

Kontakt Person: Stanisław Hasiuk
Tel: +48 (61) 876 07 83
MobTel: +48 797 353 581
Email: hurt@butrans.pl

Email Company: biuro@butrans.pl
http://butrans.com.pl 27.09.2014, 03:13
All Information about Your company (any language):

Hurtownia

Indywidualne podejście do każdego Klienta. Szeroki asortyment. Szybka realizacja. Tak w wielkim skrócie można scharakteryzować naszą hurtownię. Oferujemy materiały budowlane oraz instalacyjne niezbędne przy pracach budowlanych i wykończeniowych.
Zapraszamy na zakupy.

Produkcja

Produkujemy prefabrykaty betonowe i żelbetowe dla telekomunikacji, energetyki, drogownictwa oraz dla budownictwa hydrotechnicznego i ogólnego, jak również beton towarowy większości klas i marek.
Kontakt

------------

Firma działa na rynku od 1974 r. Początkowo świadczyła usługi transportowe na rzecz Kombinatu Budownictwa Centrum. Obecnie posiada własny zakład produkcyjny materiałów budowlanych oraz znajdującą się przy nim hurtownię, w której oprócz własnych wyrobów sprzedaje towary innych producentów.

Firma specjalizuje się w produkcji betonu towarowego, jastrychu anhydrytowego, prefabrykatów betonowych i żelbetonowych dla komunikacji, energetyki, budownictwa hydrotechnicznego i ogólnego oraz nietypowych elementów żelbetowych produkowanych na indywidualne zamówienie klienta zgodnie z dostarczonymi projektami technicznymi.

Szeroki asortyment oferowanych produktów oraz rozbudowana baza sprzętowo-transportowa (m.in.: ładowarki, betoniarki, wywrotki, samochody ciężarowe wyposażone w dźwigi HDS) umożliwiają firmie kompleksową obsługę większości inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji jak i do osób prywatnych. Realizujemy dostawy na terenie całego kraju.

Information about Your company in English language:

Transitions: 632 | Added by: CHARISTA | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
avatar